WYBIERZ DOSTAWCZEGO FIATA!
Kup teraz, a pierwszą ratę kredytu
lub leasingu zapłać w 2021 roku.
 
Pomocna dłoń
w Twoim biznesie
Fiat Professional oferuje wsparcie dla każdego biznesu. Wybierz jedną z ponad 2000 wersji wszechstronnego Ducato, kompaktowego Doblo z trzyosobową kabiną, bezpiecznego Talento z czujnikami parkowania i kamerą cofania lub Fiorino z dwuczęściową, uchylną przegrodą umożliwiającą przewóz jeszcze większej ilości towaru.
  
Wolność wyboru - odbierz teraz, zapłać później 
Wybierz swojego dostawczego Fiata Professional na salon.fiatprofessional.pl i połącz się online z doradcą, który przedstawi Ci szczegóły oferty. Wszystkie formalności i promocyjne finansowanie możesz załatwić przez internet. Nasi doradcy czekają na Ciebie również w bezpiecznych i regularnie dezynfekowanych salonach. Odbierz swój wymarzony samochód już teraz i zacznij go spłacać dopiero w 2021 roku.
  
Idealny partner dla Ciebie
i Twojej firmy
Sprawdź możliwości Fiata Ducato – idealnego fachowca dla każdej firmy. Ducato gwarantuje przestrzeń, wiele możliwości konfiguracji i wydajność, jakiej potrzebujesz, aby z łatwością podążać drogą do sukcesu. Oddajemy do Twojej dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia, które ułatwią codzienne obowiązki. Rozwiń swój biznes z wszechstronnym Fiatem Ducato, samochodem, który został stworzony, aby pomóc Ci wykonywać Twoją pracę.
  
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

NOTA PRAWNA

"Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Fiat Professional. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat Professional. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Promocja ograniczona w czasie. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. działający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu Fiat Ducato w cenie 69 900,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 1 202,11 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,0%, całkowita kwota kredytu: 69 900,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 21 460,06 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 17 709,23 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 3 750,83 zł), całkowita kwota do zapłaty: 91 610,06 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 27.04.2020 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne w salonach grupy FCA."

* obowiązuje opłata wstępna w kwocie 50 zł brutto przy zawieraniu umowy on-line.

Logo