FIAT DOBLO BUSINESS 
Z KLIMATYZACJĄ
OD 49 900 

NETTO
 
Najlepszy partner w pracy
Fiat Doblo Business to kompaktowy samochód o ogromnych możliwościach załadunkowych, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby transportowe. Jego długość wewnętrzna wynosi do 3,4 m, a pojemność ładunkowa sięga 5,4 m3, dzięki czemu może przewieźć towar o wadze do 1 tony. Imponująca ładowność i niski próg załadunkowy to rezultat zastosowania niezależnego zawieszenia tylnej osi Multi-link. 
IMPONUJĄCA ŁADOWNOŚĆ
Wygodny załadunek
Wygoda w codziennym załadunku i transporcie to podstawa, dlatego Doblo został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań. Np. tylne drzwi otwierane pod kątem 180 st, pionowe uchwyty do otwierania i zamykania drzwi czy szeroko otwierane przesuwne drzwi boczne, które gwarantują swobodny dostęp do przedziału ładunkowego.
PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA
Dostosowany do różnych potrzeb
W codziennym użytkowaniu auta ważny jest też komfort jazdy. Dzięki zastosowaniu w Doblo strategii „silnik odpowiedni do każdego zadania” samochód oferuje maksymalne osiągi dostosowane do specyfiki użytkowania, a jednostki napędowe znakomicie sprawdzają się podczas jazdy miejskiej i na dłuższych trasach, zachowując optymalne zużycie paliwa.
WSZECHSTRONNOŚĆ UŻYTKOWANIA
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Cena 49 900 zł netto dotyczy Fiata Doblo Business Cargo L1H1 1.3 MJ S&S 95KM E6D w wersji „Business” i obowiązuje do odwołania. Informacja jest skierowana do przedsiębiorców. O szczegóły pytaj w autoryzowanych salonach Fiata. Prezentacja produktu na zdjęciu ma charakter wyłącznie poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu lub być dostępne za dodatkową opłatą .    
 Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.  Dane spółki: FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała.
Logo