FIAT DUCATO
W ATRAKCYJNYM LEASINGU 100%
 
Niezawodne silniki
Silniki to mocna strona nowego Fiata Ducato. Dzięki nowym komponentom i konfiguracji, silniki Euro 6D zapewniają jeszcze większy komfort, dzięki mocy od 120, aż do 180 KM, z momentem obrotowym większym nawet o 12%  
KOMFORT JAZDY
Automatyczna skrzynia biegów 
9-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 
zapewnia komfortową jazdę i optymalne zużycie 
paliwa. To najlepsza w swojej klasie przekładnia 
pod względem masy i niezawodności dzięki
konwerterowi momentu obrotowego. 
NIEZAWODNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ 
Leasing 100%
- Atrakcyjny całkowity koszt leasingu: od 100%
- Okres leasingu: 24-60 miesięcy
- Pierwszy czynsz: od 0%
- Obowiązkowe ubezpieczenie: GAP lub Bezpieczny Leasing
- Możliwość zastosowania niestandardowej wartości wykupu
ATRAKCYJNE FINANSOWANIE
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
 
Wybierz 'rozmowa wideo', a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na wirtualne spotkanie. Zapewniamy takie same doświadczenia jak w naszym salonie, jednak bez wychodzenia z domu!
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Fiat Professional Ducato. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat Professional. Całkowity koszt leasingu wynoszący 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 24 miesiące; czynsz inicjalny 19% ceny pojazdu; 23 miesięczne raty, wykup 19% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Dane spółki: FCA Poland S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Grażyńskiego 141, NIP 547-004-86-27, KRS 0000019628 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 660.334.600 PLN, w pełni opłacony, formularz kontaktowy: https://www.fiatprofessional.com/pl.