NOWY FIAT TALENTO


Odkryj nowego Fiata Talento, dostępnego z 6-biegową automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów (DCT), która otworzy przed Tobą zupełnie nowe perspektywy. Zapewnia ona większy komfort i przyjemność z jazdy, szczególnie w czasie podróżowania w mieście, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Przekładnia DCT działa również w trybie sekwencyjnym, zapewniając maksymalną elastyczność jazdy. System ten jest dostępny w wersji Furgon i Multicab, z silnikami wysokoprężnymi Euro 6D o mocy od 2,0 145 KM do 2,0 170 KM.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

Pobierz swoje dane z konta na portalu:

Wybierz 'rozmowa wideo', a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na wirtualne spotkanie. Zapewniamy takie same doświadczenia jak w naszym salonie, jednak bez wychodzenia z domu!

*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Informacja jest skierowana do przedsiębiorców. Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu lub być dostępne za dopłatą. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.